Unix Time Conversion (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Time
sv: Tid

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Hours
sv: Timmar

en: Seconds
sv: Sekunder

en: Minutes
sv: Minuter

en: About
sv: Om
