Unix Time Conversion (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Date
ja: 日付

en: Time
ja: 時間

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Hours
ja: 時

en: Seconds
ja: 秒

en: Minutes
ja: 分

en: About
ja: アバウト
