Unix Time Conversion (9.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Date
ru: Дата

en: Time
ru: Время

en: Timestamp
ru: Время

en: Hours
ru: Часы

en: Seconds
ru: Секунды

en: Minutes
ru: Минуты

en: About
ru: Информация
