Unix Time Conversion (9.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Time
vi: Thời gian

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Hours
vi: Giờ

en: Seconds
vi: Giây

en: Minutes
vi: Phút

en: About
vi: Giới thiệu
