Unix Time Conversion (9.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Date
da: Dato

en: Time
da: Tid

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Hours
da: Timer

en: Seconds
da: Sekunder

en: Minutes
da: Minutter

en: About
da: Om
