Unix Time Conversion (9.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Date
de: Datum

en: Time
de: Zeit

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: Hours
de: Stunden

en: Seconds
de: Sekunden

en: Minutes
de: Minuten

en: About
de: Über
