Unix Time Conversion (9.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Date
et: Kuupäev

en: Time
et: Aeg

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Seconds
et: Sekundid

en: About
et: Programmist
