Unix Time Conversion (9.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳು

en: Minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
