Unix Time Conversion (9.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Date
ro: Data

en: Time
ro: Ora

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Seconds
ro: Secunde

en: About
ro: Despre
