Unix Time Conversion (9.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Date
tr: Tarih

en: Time
tr: Zaman

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Hours
tr: Saat

en: Seconds
tr: Saniye

en: Minutes
tr: Dakika

en: About
tr: Hakkında
