Unix Time Conversion (9.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Date
uk: Дата

en: Time
uk: Час

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Seconds
uk: Секунди

en: Minutes
uk: Хвилини

en: About
uk: Про модуль
