Unomi (5.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Enabled
et: Lubatud

en: Password
et: Parool

en: HTTP Basic Authentication
et: HTTP Basic autentimine

en: Internal Page Cache
et: Sisemine lehe vahemälu
