Unomi (5.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Password
pt: Senha

en: HTTP Basic Authentication
pt: Autenticação básica HTTP

en: Internal Page Cache
pt: Cache de Página Interno
