Unomi (5.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Enabled
pt: Ativado

en: Password
pt: Senha

en: Cookie Name
pt: Nome do Cookie

en: HTTP Basic Authentication
pt: Autenticação Básica HTTP

en: Internal Page Cache
pt: Cache interna de páginas
