Unomi (5.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Enabled
ja: 有効

en: Password
ja: パスワード

en: HTTP Basic Authentication
ja: Basic認証

en: Internal Page Cache
ja: 内部ページキャッシュ
