Unomi (5.0.0-beta4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Enabled
id: Aktif

en: Password
id: Sandi

en: HTTP Basic Authentication
id: Otentikasi Dasar HTTP

en: Internal Page Cache
id: Cache Halaman Internal
