Unomi (5.0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Enabled
ru: Включено

en: Password
ru: Пароль

en: HTTP Basic Authentication
ru: HTTP Basic-аутентификация

en: Internal Page Cache
ru: Внутренний Кэш Страниц
