Unomi (5.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Enabled
tr: Etkin

en: Password
tr: Parola

en: HTTP Basic Authentication
tr: HTTP Temel Kimlik Doğrulaması

en: Internal Page Cache
tr: Dahili Sayfa Önbelleği
