Unomi (6.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Password
da: Adgangskode

en: Cookie Name
da: Cookie-navn

en: Personalization
da: Personalisering
