Unomi (6.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Password
fi: Salasana

en: Personalization
fi: Personointi

en: HTTP Basic Authentication
fi: HTTP autentikointi
