Unomi (6.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Password
hu: Jelszó

en: Personalization
hu: Személyre szabás

en: Internal Page Cache
hu: Belső oldalgyorsítótár
