Unomi (6.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Personalization
lt: Suasmeninimas

en: Internal Page Cache
lt: Vidinis puslapių podėlis
