Unomi (6.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Personalization
nl: Personalisatie

en: Basic Auth
nl: Basisverificatie
