Unomi (6.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Password
sv: Lösenord

en: Personalization
sv: Personalisering

en: Internal Page Cache
sv: Intern sidcache
