Unomi (6.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Password
az: Parol

en: HTTP Basic Authentication
az: HTTP Əsas Doğrulama

en: Internal Page Cache
az: Daxili Səhifə Keşi
