Unomi (6.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Enabled
es: Activado

en: Password
es: Contraseña

en: Personalization
es: Personalización

en: The port has to be an integer between 0 and 65535.
es: El puerto tiene que ser un número entero entre 0 y 65535.

en: HTTP Basic Authentication
es: Identificación HTTP básica

en: Internal Page Cache
es: Caché de la página interna.
