Unomi Connect (1.0.3) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: Date
sv: Datum

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Conditions
sv: Villkor

en: Details
sv: Detaljer

en: Send
sv: Skicka

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Profile
sv: Profil

en: Property
sv: Attribut

en: Scope
sv: Omfattning

en: TRUE
sv: SANT

en: FALSE
sv: FALSKT

en: Last visit
sv: Senaste besöket

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Maximum image dimensions
sv: Maximala bilddimensioner

en: View profile
sv: Visa profil
