Unomi Connect (1.0.3) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Date
da: Dato

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Page URL
da: Side URL

en: Conditions
da: Vilkår

en: Details
da: Detaljer

en: Events
da: Begivenheder

en: Operator
da: Operand

en: Profile
da: Profil

en: Property
da: Egenskab

en: Scope
da: Dækning

en: TRUE
da: SAND

en: FALSE
da: FALSK

en: Last visit
da: Seneste besøg

en: Web services
da: Web-services

en: No profiles found.
da: Ingen profiler fundet.

en: View profile
da: Vis brugerprofil
