Unomi Connect (1.0.3) - en to pt translation catalogue (28 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Type
pt: Tipo

en: List
pt: Lista

en: Description
pt: Descrição

en: Version
pt: Versão

en: Date
pt: Data

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Password
pt: Senha

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Ver

en: Conditions
pt: Condições

en: Details
pt: Detalhes

en: Send
pt: Enviar

en: Events
pt: Eventos

en: Operator
pt: Operador

en: Profile
pt: Perfil

en: Property
pt: Propriedade

en: Port
pt: Porta

en: Scope
pt: Escopo

en: TRUE
pt: VERDADEIRO

en: FALSE
pt: FALSO

en: Last visit
pt: Última visita

en: Web services
pt: Serviços web

en: Maximum image dimensions
pt: Dimensões máximas da imagem

en: View profile
pt: Exibir perfil
