Unpublished Nodes Redirect (2.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Path
fi: Polku

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Response code
fi: Vastauskoodi
