Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: Path
es: Ruta

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Redirect
es: Redirección

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Response code
es: Código de respuesta

en: 301 - Moved Permanently
es: 301 - Trasladada permanentemente
