Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Label
hi: लेबल

en: Path
hi: मार्ग

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम
