Unpublished Nodes Redirect (2.0.3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Label
ro: Etichetă

en: Path
ro: Cale

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii
