Unstructured (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Image
hr: Slika

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Address
hr: Adresa
