Unstructured (1.0.0-beta4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Address
cy: Cyfeiriad
