Unstructured (2.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Image
hi: चित्र

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Address
hi: पता
