Unstructured (2.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Image
oc: Imatge

en: Default
oc: Per defaut

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Address
oc: Adreça
