Unstructured (2.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Image
uk: Зображення

en: Default
uk: Базово

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Address
uk: Адреса

en: Fast
uk: Швидко

en: Auto
uk: Авто

en: Page Break
uk: Розрив сторінки

en: Formula
uk: Формула
