Unstructured (2.0.0-rc2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Image
az: Şəkil

en: Default
az: Susmaya görə

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə
