Unstructured (2.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Image
bg: Снимка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Address
bg: Адрес
