Unstructured (2.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Default
lt: Numatytasis

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Address
lt: Adresas

en: Auto
lt: Automatiškai
