Unstructured (2.0.0-rc2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Image
sv: Bild

en: Default
sv: Förvald

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Address
sv: Adress

en: Fast
sv: Snabb

en: Auto
sv: Automatiskt
