Unstructured (2.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Image
tr: Resim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Address
tr: Adres

en: Formula
tr: Formül
