Unstructured (2.0.0-rc2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Image
hu: Kép

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Address
hu: Cím

en: Fast
hu: Gyors

en: Formula
hu: Képlet
