Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Author
af: Outeur

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Active
af: Aktief

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
