Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Author
am: ደራሲ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Blocked
am: የተጣመረ
