Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Author
ast: Autor

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Active
ast: Activu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Term ID
ast: ID del términu

en: Blocked
ast: Torgáu
