Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Author
cs: Autor

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Active
cs: Aktivní

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Last modified
cs: Naposledy upraveno

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: User Role
cs: Uživatelská role

en: About
cs: Popis
