Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Username
da: Brugernavn

en: Author
da: Forfatter

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Content type
da: Indholdstype

en: Active
da: Aktiv

en: Roles
da: Roller

en: Published
da: Udgivet

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Start Date
da: Startdato

en: End Date
da: Slutdato

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Blocked
da: Blokeret

en: Last modified
da: Sidst ændret

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Content Type
da: Indholdstype

en: User Role
da: Brugerrolle

en: About
da: Om

en: Go Back
da: Tilbage

en: -Select-
da: -Vælg-
