Unused Data Sweeper (1.0.0) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Author
gu: લેખક

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Last modified
gu: છેલ્લે સુધારેલું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: About
gu: વિશે
